PORTFOLIO

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

wybrane

Nasze eventy

2 (Mały)
Maszyna Goldberga

Najbardziej kreatywna impreza pod słońcem. Uwielbiamy to uczucie, kiedy wydaje nam się, że wszystko już widzieliśmy a tu proszę... niespodzianka!

31 (Mały)
Po jurajsku

Impreza na Jurze to zawsze adrenalina i przygoda. Nie inaczej było tym razem. Skały, jaskinie, wspaniałe plenery i buzująca adrenalina. Po jurajsku!

BAN_0620 (Mały)
Multi culti

Międzynarodowe grono gości to i impreza w prawdziwym stylu multi culti. Wiele się tego dnia nauczyliśmy.

Off road pustynia quady

Niebanalny event team adventure. Pustynia, piach i ryk silników różnych pojazdów. Odjazdowa zabawa dla dużych chłopców!

impreza hawajska

Gorące hawajski party w środku zimy? Dlaczego nie? Odpowiedzieliśmy i zrobiliśmy świetne show w tym klimacie.

kas2 (Mały)
Casino night

Jeszcze jedna wyprawa naszych krupierów i organizacja niezapomnianego wieczoru z nutką hazardu w tle.

15 (Mały)
Teambuilding

Nie można inaczej nazwać tej pochodzącej z Azji formuły integracyjnej niż po prosu 'Teambuilding". Mega dynamika, współpraca i rywalizacja. Nie inaczej było tym razem.

IMG_8935 (Mały)
Christmas Party

Tym razem Święta z rozmachem. Masz klient zaprosił gości do miejscowego klubu a tam byliśmy my. No i super.

48 (Mały)

Impreza Offroad w zimowej scenerii, to jeszcze większe przeżycia i ekstremum niż błoto i piach.

50 (Mały)
Integrujemy się

Chciałoby się powiedzieć, że to kolejna przyhotelowa integracja. My to wiemy najlepiej, że żadna nie jest taka sama. Ta także była wyjątkowa.

29 (Mały)
City game

Kolejna realizacja gry miejskiej dla naszych zagranicznych gości. Tym razem poznawaliśmy tajemnice Krakowa. Wersja dla tych co pierwszy raz.

imprezy Integracyjne
Najsłodszy

Kolejna odsłona najsłodszego eventu pod słońcem Tym razem układaliśmy mapę naszego kraju. Najsłodszą z możliwych w formacie 5mx5m. Rezultaty? Palce lizać!

football
Footballmania

Gorączka piłkarska po ostatnim Euro jeszcze nie opadła, czego najlepszym przykładem jest ten event. Dla naszego klienta zorganizowaliśmy wieczór w klimatach piłkarskich.

stocznia
Stocznia

Jak cofać się w czasie to tylko w magicznych miejscach jak np. Stocznia Gdańska. Temat imprezy może być tylko jeden. Uczestnicy mogli poznać to miejsce od podszewki i złapać prawdziwy „klimat” tego miejsca.

wyd8
Mikołajowo

Jak zwykle w grudniu rozdajemy prezenty. Nasza mikołajowa banda rusza w świat ku uciesze tych starszych i tych młodszych.

dwa-oblicza
Dwa oblicza

Dwa oblicza miała ta gala. Z jednej strony ekskluzywna część wieczoru okraszona płomiennymi wystąpieniami a z drugiej energetyczne show rockowe w wykonaniu człowieka wielu wcieleń. Artystycznych oczywiście. W pamięci pozostał szał.

55 (Mały)
Ratownictwo

Ratownictwo było głównym tematem tego niecodziennego pleneru. Zaangażowaliśmy służby z górnej półki, tylko po to, by nasi goście doświadczyli czegoś wyjątkowego.

goz (Mały)
Piwna rewolucja

Otwarcie rynku piw kraftowych w naszym kraju pozwoliło nam na stworzenie atrakcji, która nie tylko stała się bardzo popularna wśród naszych klientów, ale przede wszystkim budzi w nas pragnienie. Realizowania kolejnych, oczywiście.

35 (Mały)
Gwiazdy dużego ekranu

Takie imprezy lubimy najbardziej. Te, w których kreatywności zdolności naszych gości, po prostu nas zaskakują. Do tego wspaniałe plenery i filmowy sukces gwarantowany.

pik3
Piknik naukowy

Ależ to było wydarzenie. Tylu odkrywców, tule tęgich głów, jeszcze więcej bystrzachów. I wszyscy oni na naszym pikniku naukowym

organizacja eventów

Jak w niebanalny sposób otworzyć salon samochodowy? Potrzymajcie nam ... herbatę!

maraton

Obsługa techniczna i brandingowa imprezy sportowej to wielowątkowa operacja logistyczna. Mamy bogate doświadczenie w tego typu realizacjach.

18 (Mały)
Team mobile

Kolejna realizacja kultowego Team Mobile. Ta zabawa to nie tylko wspólne konstruowanie, ale przede wszystkim spektakularne show na zakończenie programu.

56 (Mały)
Sushi

Jeszcze jedna grupa zgłębiała tajniki japońskiej kuchni. I jeszcze jedna zaskoczyła nas swoimi umiejętnościami. Może dlatego, że sushi zagościło już w naszych kuchniach a w związku z tym nasi sushimasterzy musza mocno się starać.

23 (Mały)
Budujemy mosty

Zabawy konstrukcyjne wciąż w modzie. Kolejna grupa konstruktorów pod naszym światłym kierownictwem stworzyła od nowa największe dzieła inżynierii.

2-37
90's night

To był na prawdę gorący powrót do lat 90-tych w krakowskim klubie Shine. Nie dlatego, że zwykle bywa tam ciepło wieczorami, ale dlatego, że uczestnicy naszej imprezy dali się ponieść powalającym rytmom muzyki i klimatu tamtych lat.

organizacja imprez firmowych
Wiosna na wodzie

Wiosna to świetny moment na rafting. Wysoki stan wód pozwala na skorzystanie z raftingu w pełnym tego słowa znaczeniu. Nasza grupa świetnie sobie poradziła

7 (Mały)
Woda na pustyni

Duże wydarzenie na pustyni Błędowskiej. No i trzeba przyznać że trafiliśmy na pogodę mocno pustynną. Upał nie do wytrzymania. Trzeba było szukać wody. Udało się?

fitnes-is-port
Fitness i sport

Relaks na powietrzu połączony ze zdobywaniem wiedzy o Fit-życiu. Nasi goście tak postanowili spędzić słoneczne sobotnie popołudnie bawiąc się całymi rodzinami na firmowym pikniku. Na zdrowie!

detektywi
Detektywi

Kolejny raz udało się rozwiązać detektywistyczną zagadkę. Tym razem w wersji indor. Zaangażowanie uczestników zabawy przekroczyło nasze oczekiwania. Widocznie chęć odkrywania i kryminalny wątek sprawy wzbudził pożądany efekt.

pod-napieciem
Pod napięciem

To miejsce każdemu dodaje energii. A na nas działa elektryzującą. Tyle tutaj dobrej energii. Goście naszego eventu z pewnością poczuli tę samą moc. A podniebne wyczyny naszych akrobatów na czterdziestometrowej hali z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

1 (Mały)
Kartka z kalendarza

Pod koniec roku często produkujemy kalendarze. Większość czasu w/w produkcji spędzamy na kreacji jedynych w swoim rodzaju zdjęć do kalendarza. Zobaczcie jak było tym razem.

do-serwisu
Do serwisu

My, zawitaliśmy do serwisu. Nowego serwisu. I zrobiliśmy z niego salę bankietową. A zaproszeni goście tego wieczora bawili się na wykwintnej sali a już następnego dnia mogą wjechać tam ciężkim sprzętem.

32 (Mały)
Malacz story

A oto nasza wersja Pimp My Ride. Jedyny niepowtarzalny customowy Malacz. Patrząc na naszą ekipę dziwi nas kwestia słabo rozwiniętego rynku motoryzacyjnego w naszym kraju.