PIKNIKI FIRMOWE

Piknik firmowy - święto pracownika

Jak dla nas jeden z najistotniejszych instrumentów marketingowych pozwalających na pełną identyfikację z firmą. Bez względu na to jak duże jest to wydarzenie, piknik firmowy to święto pracownika. Tego dnia, firma robi coś dla Ciebie i Twoich bliskich. Tak właśnie postrzegamy pikniki firmowe.

IMPREZY WIECZORNE

ATRAKCJE I SHOW

Duże wydarzenie w firmowym kalendarzu

Pikniki firmowe, czy jak kto woli, festyny firmowe, to przede wszystkim duże przedsięwzięcie logistyczne. Mnóstwo elementów, które muszą ze sobą współgrać. Wiele zaangażowanych osób, które muszą ze sobą odpowiednio współpracować. Profesjonalne pikniki produkujemy już od kilkunastu lat, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że wiemy, jak to robić.

Piknik firmowy krok po kroku

Wyszukujemy miejsce, załatwiamy pozwolenia, zapewniamy catering i atrakcje. Dbamy o to, by cała zabawa przebiegła bezpiecznie i w miłej atmosferze. Dysponujemy szeroką bazą własnego sprzętu rekreacyjnego i technicznego. Dzięki temu z podwykonawców korzystamy tylko w koniecznym zakresie. Od początku do końca bierzemy pełną odpowiedzialności za realizację pikniku. A nie da się ukryć, że organizując pikniki firmowe jest wiele elementów, o których należy pamiętać i wiele szczegółów, o które należy zadbać.

Wspólne celebrowanie

Dla nas piknik firmowy to święto. Święto firmy. Wydarzenie, podczas którego spotykają się pracownicy całej firmy. To rzadkość w roku firmowym, by wszyscy pracownicy gromadzili się, niejednokrotnie wraz ze swoimi rodzinami, by wspólnie bawić się i miło spędzać czas. Piknik firmowe to nie to samo co impreza integracyjna. Tutaj nie pracujemy nad poprawą relacji w grupie. Na pikniku firmowym spędzamy czas w gronie współpracowników w zupełnie innej formie niż na co dzień. Piknik firmowy to czas relaksu i najlepsza wizytówka firmy. To moment, w którym pracodawca chce, żeby ponad wszystko pracownikowi było dobrze.

Piknikowe ABC

Warto przyłożyć się do tego wydarzenia. Pikniki firmowe muszą być wyjątkowe. Każdego zleceniodawcę bezpiecznie przeprowadzimy przez meandry organizacji takiego wydarzenia. Z nami pikniki firmowe to zawsze udane imprezy!