INTEGRACJA ONLINE

Dla tych co muszą na odległość

Pracujemy w jednym zespole, ale z dala od siebie. Chyba nie ma w tym już nić wyjątkowego. Nasza efektywność musi być jednak wciąż bardzo wysoka. Imprezy online to jedna z form integracji zespołów. Podobnie jak każda inna, po prostu musi być skuteczna.

IMPREZY WIECZORNE

ATRAKCJE I SHOW

Dlaczego w sieci

Imprezy online być może pozbawione są tego czynnika bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem, ale bezsprzecznie nie muszą być pozbawione czynnika integrującego czy rozrywkowego. Imprezy w sieci bez wątpienia pozostaną z nami na dłużej. Przede wszystkim dlatego, że niejednokrotnie zespoły współpracujące rozproszone są po różnych częściach kraju czy świata, a wzorowa współpraca między ich członkami jest kluczowa.

Poznajemy się

Przez imprezy online możemy się poznawać. Nie tylko personalnie, ale przede wszystkim odkrywamy nasze mocniejsze czy słabsze strony. Czasem przypadkiem. To dlatego, że integracja online narzuca nam wykonywanie pewnych zadań, których być może do tej pory nie próbowaliśmy. Mamy czas dla siebie, możemy wykonywać zadania we własnym tempie w miarę naszych własnych możliwości. Dzielimy się rezultatem, bez względu na to jaki on jest. Integracja online jest jednak dla nas samych. Być może więcej odpowiedzi na stawiane pytania otrzymujemy my sami niż zleceniodawcy integracji online.

Różnorodność to podstawa

Bezsprzeczną siłą integracji online jest jej różnorodność. Staramy się, aby tego rodzaju aktywność była cykliczna. Dlatego właśnie kładziemy nacisk na różnorodność integracji online. Chcemy za każdym razem stawiać się przed innymi zadaniami. Czasem będzie to rozwiązanie trudnej zagadki kryminalnej, czasem wykonanie manualne czegoś z repertuaru DIY, a czasem po prostu udział w ciekawej prezentacji czy degustacji. W integracjach online każdy znajdzie coś dla siebie.

Czas ma znaczenie

Rzeczywiście czas odgrywa niebagatelną rolę w przypadku integracji zdalnych. 100 procent czasu spędzonego "wspólnie" przeznaczamy na budowanie zespołu.