TARGI

Targi - pokazujemy się!

Targi jako element prezentacji firmy i jej produktów czy nawet osiągnięć, to jedno z kluczowych elementów marketingu bezpośredniego, jakie prowadzą wszystkie liczące się przedsiębiorstwa. To tutaj przedstawiamy siebie, to tutaj spotykamy przyszłych klientów, to tutaj zapadają niejednokrotnie ważne decyzje. Dla nas najważniejsze jest, by odbyło się to w niebanalnym, przemyślanym środowisku, w atmosferze satysfakcji i spokoju. Mamy świadomość tego, że sprawna organizacja targów będzie wizytówką naszego klienta. Polecamy się jako pomysłodawca projektów aranżacji i organizacji stoisk targowych zarówno w kwestiach projektowych jak i wykonawczych.

Targi = eventy

Targi to już nie po prostu stoisko z naszymi produktami. To forma eventu. Bardzo często wprowadzamy do formuły targów, rozwiązania zaczerpnięte z imprez i eventów firmowych. Rozbudowana technika i multimedia nikogo już nie dziwią. Dają jednak wyraźną przewagę nad konkurencją.

Kreatywność naszym pomysłem na targi

Od zawsze staramy się, aby nasi klienci wyróżniali się czymś spośród tłumu wystawców, Projekt stoiska targowego to jedno. Ale naszym zdaniem, stoisko musi być „żywe”. Musi mieć elementy, które przyciągną uwagę gości. Dlatego proponujemy naszym klientom rozwiązania integracyjne, artystyczne, multimedialne, które animują odwiedzających targi, pozwalają im poznać produkty naszego klienta w niekonwencjonalny sposób, ukierunkowujemy ich uwagę na mocne strony w/w produktów i pozwalamy im spędzać maksymalnie dużo czasu na naszym stoisku. To przekłada się na relacje z potencjalnymi klientami i na długo pozostaje w ich pamięci.  A naturalną konsekwencją jest sprzedaż. Nie wahajmy się używać tego typu rozwiązań podczas targów.

"Skuteczne" stoisko targowe

Zróbmy coś żeby przyciągnąć uwagę do naszego stoiska. Sprawmy, żeby obecność na targach przyniosła spodziewane rezultaty.