REALIZACJE

Odjazdowe otwarcie

Organizacja eventów w miejscach nietypowych zawsze jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Mimo wszystko, my bardzo lubimy otwierać nowe salony samochodowe, czy organizować w nich wydarzenia. Takie miejsca wbrew powszechnemu mniemaniu, to świetna przestrzeń eventowa. Niby pierwotnie służy zupełnie do innych celów, ale wystarczy, że pojawimy się tam my i już mamy idealny materiał na imprezową perełkę.

Wydarzenie przez duże W

A okazja tym razem była zacna, bo otwieraliśmy zupełnie nowy salon. Do tego jeszcze odkrywaliśmy go przed gośćmi bardzo drobiazgowo i w iście „odlotowy” sposób.  Z tego powodu, iż Nasz Klient pragnął pokazać swą inwestycję bardzo dokładnie, zaplanowaliśmy działania w wielu miejscach. Dzięki temu wszystkie godne uwagi elementy budynku, miały swoją unikalną oprawę. Dodatkowo goście byli niejako zmuszeni do przemieszczania się, co obroniło event przed jakąkolwiek monotonią.

Elementy sukcesu

Organizacja tego typu eventów,  nie byłaby możliwa bez niesamowitych osób i artystów, którzy brali udział w tym wydarzeniu.  No i przede wszystkim niebagatelna technika eventowa. W naszym wykonaniu zmieniła ona mocno industrialne miejsce w przyjemne eventowe wnętrze. Feadback od zleceniodawców, oraz uczestników otwarcia wynagrodził nam nieprzespane noce i hektolitry wypitej przy tej realizacji kawy.