IMPREZY OUTDOOR

Imprezy plenerowe

Zabawa w terenie to jeden z najlepszych sposobów na integrację. Cały czas bardzo popularny, co bardzo nas cieszy. Spotykamy się z ludźmi, których na co dzień znamy z zupełnie innego środowiska i wspólnie próbujemy bawić się i rywalizować. A propozycji na firmowe atrakcje plenerowe mamy naprawdę mnóstwo. I coraz częściej stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania. Tych, którzy „mieli już wszystko” informujemy – „Nieprawda”!

IMPREZY WIECZORNE

ATRAKCJE I SHOW

Czyszczenie umysłów

Klasyczna impreza outdoor, dzień poza biurem, to wciąż jedna z najlepszych form integracji zespołu. Pomimo tego, że nie zawsze najważniejszą pozostaje kwestia integracji. Czasem po prostu chcemy razem coś przeżyć, czegoś spróbować. Stawiamy się w sytuacjach niecodziennych, bawimy się i rywalizujemy. Każdy zespół potrzebuje oddechu, chwili wyczyszczenia umysłu i imprezy outdoorowe wydają się być złotym środkiem.

Zdrowo i aktywnie

Wyobraźcie sobie, że zabieramy Was w teren samochodami przystosowanymi do offroadu. Prowadzicie pojazd, który znacznie różni się od tego konwencjonalnego, przemierzacie tereny, których kompletnie nie znacie. Po drodze musicie pokonać wiele przeszkód. Musicie wykazać się umiejętnościami, z których pewnie nie korzystacie na co dzień. Musicie rozwiązywać problemy zupełnie inne niż te, z którymi spotykacie się każdego dnia.

Rezultaty przede wszystkim

Ostatecznie udaje się Wam to wszystko osiągnąć i przy okazji świetnie się bawicie. I nie było w tym dniu pracy i obowiązków z tym związanych. Takie są imprezy oudoorowe. Nasza głowa odpoczywa. Podobnie jest w przypadku atrakcji mniej adrenalinowych. Wtedy, kiedy po prostu się relaksujemy i mamy fun.  Tego typu atrakcje outdoorowe także polecamy.

Wyzwanie

Imprezy plenerowe są poniekąd wyzwaniem. Być może nie każdy poczuje się dobrze w takiej sytuacji, ale pamiętajcie, zawsze pracujemy zespołowo. A w drużynie siła!