REALIZACJE

Wieczór Hawajski

Hawajskie party, to świetny pomysł na firmową rozrywkę i dobra zabawę! Organizacja imprez tematycznych w takim wydaniu to naprawdę przyjemność. Wyjątkowo gorące klimaty na dosłownie każdy czy to letni czy zimowy wieczór. No cóż, czy może być coś lepszego pośród imprez tematycznych? Zaprosiliśmy naszych gości na Hawajskie wyspy, by tego wieczora zapomnieć o chłodzie jaki otacza nas o tej porze roku.

Rozrywka integracyjna

Trzeba przyznać, że wszyscy dość chętnie wcielili się w rolę  turystów i z dużym zaangażowaniem korzystali z uroków gorących wysp. A  trzeba przyznać, że tych uroków wyjątkowo nie brakowało :-). Postanowiliśmy przede wszystkim, poza klasycznymi elementami, takimi jak doskonała scenografia, bogata technika sceniczna i oświetleniowa, muzyka w klimacie i  niebanalne prowadzenie, dodać jeszcze element rywalizacji.  Z tego powodu grupy reprezentujące hawajskie wyspy doskonale wkręciły się w wir wesołego współzawodnictwa. W końcu każdy na koniec wieczoru chciał nosić tytuł „wodza Hawajów”. Zestaw doskonale dobranych konkursów osadzonych w tematyce tego wieczoru integracyjnego sprawił, że nasza impreza hawajska nabrała dodatkowego „ognia”.

Szaleństwo zmysłów

Wisienką na torcie były występy gorących „hawajskich tancerek” wraz z warsztatami tańca Hula, który wyraźnie trafił w gusta naszych gości. Zabawa trwała do białego rana, a na korytarzach jeszcze długo słychać było głośne „Aloha”!