O NAS

lukaszmalecki

Łukasz Malecki

Kierownik niniejszego zamieszania. Dusza towarzystwa i ucieleśnienie sprawnego eventowca. Pomysłami strzela jak najlepszy rewolwerowiec. Wspiera wszystkie projekty i dba o dobre samopoczucie zespołu. Z zamiłowania siatkarz i podróżnik. Widywany stale to tu, to tam. Najczęściej tam

wojtekmalecki

Wojtek Malecki

Ogarniający całość universum tej gry. Jego pokój w mgnieniu oka potrafi zmienić
się z rozbudowanego centrum dowodzenia na przytulny konfesjonał. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po prostu gość do rany przyłóż. Masz problem, wal jak w dym. Po godzinach, miłośnik świętego spokoju. Poszukujący. Wciąż.

Kim jesteśmy?

S-Grupa jako firma, mocno zakorzeniona w sektorze MICE, stawia sobie za cel wspieranie swoich klientów na płaszczyźnie organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych związanych z działaniem firm. Staramy się, by nasi klienci mogli znaleźć w naszych działaniach odpowiedzialnego partnera i sprawnego realizatora swoich oczekiwań. Niezależnie od tego czy sprawa dotyczy drobnej promocji czy wielkiej gali, nasz zespół angażuje wszelkie swoje twórcze i organizacyjne siły i zdolności tak, by efekt końcowy zaskoczył zainteresowanych. Każde postawione nam zadanie odbieramy jako wyzwanie. W ten sposób dążymy do osiągnięcia satysfakcji naszych klientów. Polecamy się zatem jako kompleksowy organizator wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych, eventów, konferencji, szkoleń, bankietów, promocji, akcji marketingowych, jubileuszy i innych, istotnych wydarzeń firmowych.

tomek_slezak

Tomasz Ślęzak

Człowiek orkiestra. Z technicznego punktu widzenia człowiek wikipedia. Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma ludzi niezastąpionych. Trzeba go poznać z Tomaszem. Nikt tak jak on nie potrafi zagrać pod nóżkę, jak trzeba zabierze cię w głąb ziemi, zaopiekuje się dziećmi i naprawi samochód. Wzór.

Obraz2

Łukasz Musik

Od lat koordynuje nasze projekty. Najbardziej poukładany i rzetelny człowiek w składzie. Można mu powierzyć wszystko począwszy od grupy rozbawionych amerykanów na 17 gramach złota skończywszy. Poradzi sobie. Zwłaszcza ze złotem, bo jego drugie „ja” to giełda i finanse.

Obraz1

Ela Janicka

Kobieta żywioł. No nie usiedzi na miejscu. Nie ma szans. W naszym zespole zajmuje się koordynacją projektów. Jej pasją jest taniec. Dlatego oprócz naszych eventów można ją spotkać tylko na sali treningowej lub deskach największych teatrów muzycznych naszego kraju.

Obraz3

Sławek Kumor

Kiedy zaczynał z nami pracować prawdopodobnie był nieletni, lub przynajmniej tak wyglądał. Po wielu latach jest dla nas subtelnym połączeniem HR-owca, z koordynatorem posiadającym czarny pas w produkcji. Potrafi być jednocześnie wszędzie. Zresztą jego ksywka „Święty” mówi sama za siebie. Amen.

Łukasz Malecki

współwłaściciel

Często spotykam się z pytaniem, czym są dla mnie eventy, oraz jaki jest przepis na event idealny? Oczywiście pewnie nie będę specjalnie odkrywczy mówiąc, iż nie ma na to złotego środka. Chcąc nie chcąc, musi się zgrać bardzo wiele elementów, aby efekt końcowy naprawdę olśniewał i zostawał w pamięci. Szczególnie w dzisiejszych czasach przesyconych wielością bodźców i docierających do nas przekazów. Niemniej dla mnie, największą radością zawsze będzie zabawa konwencją.  Choć wiem, że event to często zaplanowana minutówka i restrykcyjny plan, zawsze lubię mieć w trakcie produkcji i realizacji fun z tego, co robię. Święcie wierzę, że odbiorcy, uczestnicy, czy klienci zdecydowanie lepiej reagują, kiedy czują, że i ja odczuwam radość. Dla mnie każdy event to przygoda.