O nas

S-Grupa jako firma, mocno zakorzeniona w sektorze MICE, stawia sobie za cel wspieranie swoich klientów na płaszczyźnie organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych związanych z działaniem firm. Staramy się, by nasi klienci mogli znaleźć w naszych działaniach odpowiedzialnego partnera i sprawnego realizatora swoich oczekiwań. Niezależnie od tego czy sprawa dotyczy drobnej promocji czy wielkiej gali, nasz zespół angażuje wszelkie swoje twórcze i organizacyjne siły i zdolności tak, by efekt końcowy zaskoczył zainteresowanych. Każde postawione nam zadanie odbieramy jako wyzwanie. W ten sposób dążymy do osiągnięcia satysfakcji naszych klientów. Polecamy się zatem jako kompleksowy organizator wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych, eventów, konferencji, szkoleń, bankietów, promocji, akcji marketingowych, jubileuszy i innych, istotnych wydarzeń firmowych.


Nasz TEAM

Łukasz Musik

Łukasz Musik

Od lat koordynuje nasze projekty. Najbardziej poukładany i rzetelny człowiek w składzie. Można mu powierzyć wszystko począwszy od grupy rozbawionych amerykanów na 17 gramach złota skończywszy. Poradzi sobie. Zwłaszcza ze złotem, bo jego drugie „ja” to giełda i finanse.

Łukasz Malecki

Łukasz Malecki

Nasz prezes. Dusza towarzystwa i ucieleśnienie sprawnego eventowca. Pomysłami strzela jak najlepszy rewolwerowiec. Wspiera wszystkie projekty i dba o dobre samopoczucie zespołu. Z zamiłowania siatkarz i podróżnik. Widywany stale to tu, to tam. Najczęściej tam.

Tomek Ślęzak

Tomek Ślęzak

Człowiek orkiestra. Z technicznego punktu widzenia człowiek wikipedia. Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma ludzi niezastąpionych. Trzeba go poznać z Tomaszem. Nikt tak jak on nie potrafi zagrać pod nóżkę, jak trzeba zabierze cię w głąb ziemi, zaopiekuje się dziećmi i naprawi samochód. Wzór.

Wojtek Malecki

Wojtek Malecki

Nasz człowiek od czarnej roboty. Jego pokój w mgnieniu oka potrafi zmienić się z rozbudowanego centrum dowodzenia na przytulny konfesjonał. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po prostu gość do rany przyłóż. Masz problem, wal jak w dym. Po godzinach, miłośnik świętego spokoju. Poszukujący. Wciąż.

Ela Janicka

Ela Janicka

Kobieta żywioł. No nie usiedzi na miejscu. Nie ma szans. W naszym zespole zajmuje się koordynacją projektów. Jej pasją jest taniec. Dlatego oprócz naszych eventów można ją spotkać tylko na sali treningowej lub deskach największych teatrów muzycznych naszego kraju.