WYDARZENIA FIRMOWE

Wydarzenia firmowe - eventy

Wydarzenia firmowe to „Creme de la creme” naszej pracy. W codziennej działalności firmy ilość wydarzeń specjalnych jakie pojawiają się w ciągu roku, jest ogromna i bardzo trudno jest je zakwalifikować do jednej kategorii. Mamy tego świadomość i pomagamy we wszelkich przejawach firmowej aktywności. Kolacja, spotkanie, rocznica, jubileusz, otwarcie, promocja, pokazy to wszystko składa się na to, co my nazywamy wydarzeniem firmowym. Wydarzenie dla Waszej firmy, jest dla nas wyzwaniem.

Diabeł tkwi w szczegółach

Targi to już nie po prostu stoisko z naszymi produktami. To forma eventu. Bardzo często wprowadzamy do formuły targów, rozwiązania zaczerpnięte z imprez i eventów firmowych. Rozbudowana technika i multimedia nikogo już nie dziwią. Dają jednak wyraźną przewagę nad konkurencją.

MIEJSCE I CZAS

Sama realizacja ma w sobie kilka niezmiennych elementów. Na przykład miejsce i czas. Zawsze proponujemy naszym klientom przestrzenie eventowe, które pozwolą na zrealizowanie zaakceptowanego pomysłu. Nie ukrywamy, że mamy także swoich faworytów. Wbrew pozorom nie każdy hotel, sala czy obiekt nadaje się do realizacji programów eventowych. Zwykle polecamy te, z którymi współpraca nie przysparza kłopotów.

CATERING

Catering podczas eventów firmowych to jedna z istotniejszych kwestii. Jak wszystkie pozostałe składowe, catering musi być wyjątkowy. Odpowiednio skomponowane menu czy profesjonalny serwis to konieczna oczywistość. Naszym klientom polecamy tylko sprawdzonych dostawców usług cateringowych.

organizacja eventów

ATRAKCJE

Żeby nasze firmowe wydarzenie na długo zapadło w pamięci jego uczestników nie może obyć się bez spektakularnych atrakcji. To one niejednokrotnie warunkują nawet miejsce i czas samego eventu. W tej kwestii mamy bogate doświadczenie i zawsze staramy się, aby efekt „wow” towarzyszył każdemu wydarzeniu firmowemu.

Eventy firmowe szyte na miarę

Każdy event firmowy to inna historia. Zawsze piszemy ją z zapałem i zaangażowaniem.