TECHNIKA EVENTOWA

Wszystko co sprawia, że event jest wyjątkowy

Z jednej strony technika eventowa to podstawa. Po prostu musi być. Z drugiej, to jednak element, który może zrobić różnicę. To dzięki wyszukanej technice eventowej nasze eventy mogą być wyjątkowe.

Bez tego ani rusz w eventach

Organizacja żadnego eventu nie powiodłaby się, gdyby nie sprzęt, na którym się opieramy, a który niejednokrotnie stanowi o formach i ideach samego eventu. Przez lata naszej działalności przewinęły nam się przez ręce tony najróżniejszych sprzętów. Dumą naszej firmy jest to, że większa część tego sprzętu pozostaje w naszych rękach. (jakkolwiek to brzmi). Tak, dysponujemy szeroką gamą techniki estradowej, multimediów, scenografii etc.

Dobry event

Dobry event to ten zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Każdy, kto kiedykolwiek organizował jakiegoś rodzaju event wie, że zawsze jest mnóstwo drobnych spraw, o których należy pamiętać. Dlatego właśnie stworzyliśmy sobie własny system optymalizacji obsługi klienta, co pozwala nam na skupienie dostatecznej uwagi na wszystkich poziomach tworzenia i realizacji eventu.

Technika to podstawa

Jak ważna jest kwestia techniki eventowej może świadczyć fakt, że współpracując z naszymi klientami, zdarza się nam świadczyć wyłącznie usługę obsługi technicznej eventu.

Jeżeli zatem macie pomysł na imprezę a potrzebujecie rozwiązań technicznych i rąk do pracy, zapraszamy do nas. Jesteśmy podwykonawcą usług dla agencji, hoteli i klientów instytucjonalnych.

Wsparcie techniczne

Światło, dźwięk, efekty, scenografia bez względu na to, czy mamy do czynienia z małym, czy dużym przedsięwzięciem, zawsze chętnie pomożemy.