teambuilding

[vc_row unlock_row_content=”yes” row_height_percent=”0″ back_image=”190″ overlay_color=”color-xsdn” overlay_alpha=”90″ gutter_size=”3″ shift_y=”0″][vc_column][vc_empty_space empty_h=”2″][vc_column_text]Budowanie zespołu poprzez aktywne działanie. Tak w dużym uproszczeniu możemy zdefiniować teambuilding.

I właśnie na te dwa czynniki mocno stawiamy organizując atrakcje dla grup, które chcą się bliżej poznać. Musi być na prawdę dynamicznie i musi być nastawienie na współdziałanie. Specjalnie przygotowujemy ćwiczenia tak, aby miały one charakter zespołowy. Staramy się, aby podczas wspólnych działań nie tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim sprostać stawianym nam celom.

W końcu teambuilding to, według nas skarbnica wiedzy o człowieku. Jest to doskonały  sposób aby dowiedzieć się kim są ludzie z którymi pracujesz i kim jesteś sam. Być może to droga, aby zrozumieć na co tak naprawdę cię stać.
Prowadząc odpowiednio skonstruowane ćwiczenia  i tzw. zarządzanie zasobami zespołu, uczestnicy posiądą wiedzę na temat funkcjonowania ich teamu i umiejętność wprowadzania zmian. Taki trening długofalowo wpłynie na poprawę funkcjonowanie grupy.
W ten sposób kładziemy nacisk na komunikację interpersonalną, charakterystykę pracy w zespole, reguły pracy w zespole, podejmowanie decyzji, radzenie sobie ze stresem, a także odkrycie zasobów indywidualnych jak i jednostki funkcjonującej w grupie za pomocą technik psychologicznych, które są informacją dla nich samych i organizatora o możliwościach uczestników.
Wszystkie ćwiczenia mają charakter warsztatowo – treningowy, gdzie dominującą funkcję spełniają zadania, gry, ćwiczenia, symulacje, analizy przypadków etc.

Teambuilding rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje.  Pomaga także rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania. Teambuilding może być przygodą.

W naszych zajęciach stosujemy bardzo szerokie spektrum środków wykorzystywanych w zajęciach teambuildingowych.

 

Zapraszamy do KONTAKTU i zapoznania się z naszą ofertą!

Odwiedź też piknikowo.com .[/vc_column_text][vc_empty_space empty_h=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row unlock_row_content=”yes” row_height_percent=”0″ override_padding=”yes” h_padding=”1″ top_padding=”1″ bottom_padding=”1″ overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ shift_y=”0″][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-109215″ medias=”191,189,188,192,414,190″ style_preset=”metro” gutter_size=”1″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *