pikniki firmowe

[vc_row unlock_row_content=”yes” row_height_percent=”0″ back_image=”177″ overlay_color=”color-xsdn” overlay_alpha=”90″ gutter_size=”3″ shift_y=”0″][vc_column][vc_empty_space empty_h=”2″][vc_column_text]Pikniki firmowe czy jak kto woli festyny, to przede wszystkim duże przedsięwzięcie logistyczne. Mnóstwo elementów, które muszą ze sobą współgrać.

Wiele zaangażowanych osób, które muszą ze sobą odpowiednio współpracować. Profesjonalne pikniki produkujemy już od kilkunastu lat, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że wiemy jak to robić.

Wyszukujemy miejsce, załatwiamy pozwolenia, zapewniamy catering i atrakcje. Dbamy o to by cała zabawa przebiegła bezpiecznie i w miłej atmosferze. Dysponujemy szeroką bazą własnego sprzętu rekreacyjnego i technicznego.Dzięki temu z podwykonawców korzystamy tylko w koniecznym zakresie, co pozwala na większe wzięcie odpowiedzialności za realizację pikniku.

Każdego zleceniodawcę bezpiecznie przeprowadzimy przez meandry organizacji takiego wydarzenia. Z nami pikniki firmowe to zawsze udane imprezy!

Chcesz zorganizować z nami piknik SKONTAKTUJ się z nami!

Zapraszamy także na naszą stronę dedykowaną organizacja pikników firmowych piknikowo.com .[/vc_column_text][vc_empty_space empty_h=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row unlock_row_content=”yes” row_height_percent=”0″ override_padding=”yes” h_padding=”1″ top_padding=”1″ bottom_padding=”1″ overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ shift_y=”0″][vc_column width=”1/1″][vc_gallery el_id=”gallery-109215″ medias=”176,177,178,179,180,416″ style_preset=”metro” gutter_size=”1″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][/vc_column][/vc_row]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *