O NAS

Jako firma powstaliśmy w 2001 roku, ale w branży działamy od 1997. Można zatem powiedzieć, że „imprezujemy” już drugie stulecie. Kim jesteśmy? Grupą ludzi, którzy lubią czuć adrenalinę związaną z przygotowywaniem, a potem z realizacją najróżniejszych wyzwań eventowych dla swoich Klientów.

Zaczynaliśmy wiele lat temu od „technik linowych” i organizowania atrakcji „na świeżym powietrzu”, kiedy to szczytem marzeń każdego klienta, była biesiada z pieczonym prosięciem i dużą dawką napojów wspomagających „vocal” podczas karaoke. Z tamtych czasów poza furą wspomnień, niezapomnianych przeżyć i armią przeciekawych ludzi, których mieliśmy zaszczyt poznać pozostała nam delikatna niechęć do muzyki góralskiej, oraz reakcja wysypkowa na „Hej sokoły”.

Od tamtego momentu z biegiem lat wiosen, sezonów i rozwojem rynku eventowego w Polsce, ewoluowaliśmy w stronę agencji eventowej typu „full service”.

Choć trzon ekipy mimo upływu lat jest stabilny, to masa Wspaniałych Ludzi, którzy przewinęli się przez nasze szeregi i do dziś utrzymują z nami kontakt jest dowodem na to, że właśnie dzięki doborowi współpracowników udało nam się przetrwać tyle lat i stworzyć tyle udanych produkcji.

Dziś jesteśmy sprawnie funkcjonującym teamem, który poza własnymi produkcjami, wspiera w wielu dziedzinach inne firmy z branży, korzystające w swoich produkcjach z naszego doświadczenia, bazy sprzętowej i ludzi.

Jesteśmy dziś w stanie wyprodukować praktycznie każdy rodzaj wydarzenia - eventu od małych imprez integracyjnych, po imprezy masowe na wiele tysięcy osób.

Posiadamy szeroki zasób sprzętu eventowego, rekreacyjnego, scenicznego, jak również setki strojów, scenografii, oraz przyrządów których przeznaczenie jest dla wielu z nas wielką niewiadomą.

„Zjedliśmy zęby” na organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń okolicznościowych, gal, jubileuszy, otwarć, promocji, koncertów,

Mamy czarny pas w projektowaniu imprez „team – adventure”, zajęć team-building, gier konstrukcyjnych i kreatywnych. Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu takich gier dla grup od 8 do 2000 osób.

Potrafimy także, ugotować, napoić jak również zatańczyć.

Dorobiliśmy się kilkudziesięciu autorskich programów zajęć dla grup, jak również posiadamy wiele „samoistniejących” produktów realizowanych pod własnymi markami.

Jesteśmy w stanie zapewnić każdemu „przetrenowanych w bojach”, wyjątkowych artystów wszelkich dziedzin, konferansjerów, muzyków, oraz sprawdzoną bazę specjalistycznych firm podwykonawczych, gdyż nie można być „mistrzem świata” w każdej dziedzinie.

CO najważniejsze – skupiliśmy wokół siebie zespół Ludzi, którzy poza swoimi umiejętnościami, energią, pomysłowością i doświadczeniem są pozytywni co znacznie ułatwia każdą produkcję.

Zrealizowaliśmy dotąd ponad 2 tysiące projektów, lecz stale … Chcemy więcej!